Strefa inwestora Zeneris Projekty

Aktualności Komunikaty Media
16/09/2021

Zeneris Projekty na targach Greenpower 2021

W dniach 14 – 16 września 2021 roku wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej, które odbyły się w Pawilonie nr 3 na MTP. Nasze stoisko odwiedziło wiele firm zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii, możliwościami łączenia różnych OZE w jednej inwestycji a także potencjałem magazynów energii. Zaprezentowaliśmy wachlarz możliwości, jakie oferujemy naszym klientom: energię słoneczną, wodną, wiatrową, rozwiązania hybrydowe, szyte na miarę, a także sposoby oszczędzania i magazynowania własnej energii.

rozwiń całość zwiń
05/07/2021

Właśnie zakończyła się modernizacja Zalewu na Borkach w Radomiu!

Firma Zeneris Projekty S.A. wygrała przetarg na projekt przebudowy i modernizacji Zalewu na Borkach w Radomiu. Jest to największy zbiornik wodny w okolicy, pełniący funkcję terenu sportowo-rekreacyjnego dla mieszkańców. Wykonaliśmy pełną dokumentację projektową dla następujących prac:

  • Przebudowa jazu głównego,
  • Budowa przepławki dla ryb przy jazie głównym,
  • Doszczelnienie korpusu zapory czołowej zbiornika Borki,
  • Remont jazu kozłowego,
  • Odmulenie koryta rzeki Mlecznej w obrębie zbiornika Borki,
  • Montaż urządzeń do napowietrzania wody i niwelowania zakwitów w czaszy zbiornika Borki (fontanny, dyfuzory),
  • Montaż infrastruktury zasilającej urządzenia do napowietrzania wody oraz oświetlenia stawów z energii odnawialnej (moduły fotowoltaiczne, mała elektrownia wiatrowa, zasilanie trzech fontann oraz zestawów napowietrzających zbiornik),
  • Przebudowa stawów kolmatacyjnych (w tym: odmulenie stawów, budowa konstrukcji regulujących przepływ wody i ją podczyszczających, budowa nowych progów w miejscu istniejących wraz z budową bystrzy, podwyższenie ogroblowania, budowa zjazdu z drogi powiatowej wraz z budową ciągu komunikacyjnego do stawów, naświetlenie stawów).

 

Wykonawca prac właśnie zakończył swoje działania. Szczegóły realizacji dostępne są tutaj.

rozwiń całość zwiń
04/05/2021

Rozpoczynamy nowy projekt instalacji fotowoltaicznej o mocy 1MW!

Z dumą pragniemy poinformować, że w dniu 26 kwietnia 2021 roku podpisaliśmy kontrakt na projekt instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy 1MW. W projekcie znajdują się dwie instalacje – dachowa i gruntowa.

Warto wspomnieć, że moc zainstalowana 1MW produkuje średnio aż 1100 MWh rocznie, co oznacza, że mogłaby zasilić w energię ponad 550 gospodarstw domowych.

Zeneris Projekty to solidny partner w projektowaniu i realizacji inwestycji w obszarze odnawialnych źródeł energii. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfelem zadowolonych klientów.

Zapraszamy do kontaktu.

rozwiń całość zwiń
27/04/2021

Informacja prasowa - Zeneris Projekty pozyskało 3 mln z emisji akcji

rozwiń całość zwiń
26/04/2021

Już jutro 27.04.2021 rozpocznie się druga część emisji akcji Zeneris Projekty S.A. Zainwestuj w OZE!

We wtorek na platformie CrowdConnect.pl rozpocznie się druga część emisji akcji Zeneris Projekty S.A.

 

„Obserwując zmiany w polskim sektorze energetycznym, sektor OZE w naszej ocenie ma przed sobą bardzo dobre perspektywy, szczególnie w wybranych obszarach jak magazynowanie energii, na które stawiamy. Liczymy, że uda nam się zdobyć zaufanie inwestorów, przedstawiając im nasze plany rozwojowe i atrakcyjne perspektywy. Chcemy pokazać, że jesteśmy spółką, która działa nie tylko w popularnym segmencie rynku PV, tj. dostaw i montażu instalacji, ale również w obszarze projektowym, w którym mamy wieloletnie kompetencje” – powiedział prezes Zeneris Projekty – Mariusz Kostrzewa.

Poznaj szczegóły >>

 

rozwiń całość zwiń
01/12/2020

Zmiana formy prawnej spółki Zeneris Projekty

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01 grudnia 2020 roku nastąpiło przekształcenie Zeneris Projekty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Spółkę Akcyjną. W rezultacie przekształcenia zmianie uległa jedynie forma prawna prowadzonej działalności, zachowana została tożsamość Spółki jako podmiotu prawa, z mocy prawa wszystkie prawa i obowiązki Zeneris Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przysługują spółce przekształconej Zeneris Projekty Spółka Akcyjna.

Zmiana formy prawnej nie ma wpływu na kontynuację prowadzonej działalności oraz na ważność i realizację zawartych umów.  Zeneris Projekty Spółka Akcyjna została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000871671, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ignacego Paderewskiego nr 8.

Numery Regon 30017716 i NIP 778-14-43-077 nadane Zeneris Projekty spółce z o.o. pozostały bez zmian. Nie uległ zmianie numer rachunku bankowego Spółki, bez zmian pozostały numery telefonów i adresy poczty elektronicznej.

Aktualne dane identyfikacyjne Spółki są następujące:

ZENERIS PROJEKTY S.A.
61-770 Poznań, ul. Ignacego Paderewskiego 8,
wpisana do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS 0000871671
NIP 778-14-43-077
Regon 30017716
Zarząd: Mariusz Kostrzewa – Prezes Zarządu
Rada Nadzorcza: Paweł Turno, Włodzimierz Głowacki, Andrzej Marciniak
Kapitał zakładowy: 153.000,00 zł w pełni opłacony

rozwiń całość zwiń
15/06/2021

Wywiad z prezesem Mariuszem Kostrzewą dla Comparic News

Rozmowa o spółce Zeneris Projekty w wywiadzie dla Comparic News. Przyszłość branży OZE, fotowoltaika dla przedsiębiorstw i rozwój naszej firmy w roku 2021.

rozwiń całość zwiń
26/04/2021

Emisja akcji Zeneris Projekty oraz debiut na NewConnect

Zapraszamy na webinar z prezesem Mariuszem Kostrzewą.

rozwiń całość zwiń
19/03/2021

Jak wybrać lokalizację pod farmę PV? Zeneris Projekty & Corab

Jak wybrać lokalizację farmy fotowoltaicznej? Zapraszamy na webinar prowadzony przez Mariusza Kostrzewę – prezesa Zeneris Projekty.

rozwiń całość zwiń
23/02/2021

Rosnące zainteresowanie fotowoltaiką

Rośnie zainteresowanie fotowoltaiką ze strony przemysłu i inwestorów profesjonalnych

Zapraszamy do lektury rozmowy z Mariuszem Kostrzewą, prezesem zarządu Zeneris Projekty S.A.

Treść wywiadu

rozwiń całość zwiń
Raporty bieżące Raporty okresowe Walne zgromadzenia
01/10/2021

Raport bieżący 1/2021 - Uzyskanie dostępu do systemu ESPI

Zarząd Zeneris Projekty S.A. informuje, że w dniu 1 października 2021 roku Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przydzielił Spółce dostęp do ESPI w typie „EMITENT ASO”.

Pełna treść raportu

rozwiń całość zwiń

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Nasi konsultanci wykonają bezpłatny audyt i doradzą optymalne rozwiązania systemu fotowoltaicznego do Twoich potrzeb.

Umów się

Jacek Golak Specjalista do spraw fotowoltaiki
– Dział Sprzedaży
+48 797 513 742

Call Now Button