Kontakt

Interesuje Cię własna instalacja fotowoltaiczna?

Poszukujesz rozwiązań hydroenergetycznych?

Wypełnij krótki formularz, a nasz konsultant wkrótce się z Tobą skontaktuje.

 

Zeneris Projekty S.A.
ul. Ignacego Paderewskiego 8
61-770 Poznań

 

KRS: 0000871671 | NIP: 7781443077 | REGON: 300517716

 


+48 618 551 012

 

Kontakt w sprawie pracy:

 

Kontakt w sprawie serwisu:

Wyślij
Sprawdź czy wszystkie dane są prawidłowo wypełnione.
Twoja wiadomość została wysłana.

Specjaliści Zeneris Projekty

Nasz zespół tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych fachowców z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży projektowej i energetycznej.

Mariusz Kostrzewa

Mariusz Kostrzewa
Prezes Zarządu

mariusz.kostrzewa@zenerisprojekty.pl

Fabian Siemiatowski

Fabian Siemiatowski
Członek Zarządu

fabian.siemiatowski@zenerisprojekty.pl

Jacek Golak

Jacek Golak
Specjalista do spraw fotowoltaiki – Dział Sprzedaży

+48 797 513 742 jacek.golak@zenerisprojekty.pl

Kamil Kryszak

Kamil Kryszak
Specjalista do spraw fotowoltaiki - Dział Sprzedaży

kamil.kryszak@zenerisprojekty.pl

Weronika Karasiewicz

Weronika Karasiewicz
Specjalista do spraw technicznych PV – Dział Realizacji

weronika.karasiewicz@zenerisprojekty.pl

Agnieszka Beska

Agnieszka Beska
Specjalista do spraw administracyjnych - Koordynator Projektów

agnieszka.beska@zenerisprojekty.pl

Aleksandra Błędzka

Aleksandra Błędzka
Specjalista do spraw środowiskowych  - Dział Projektowy

aleksandra.bledzka@zenerisprojekty.pl

Kinga Chwiałkowska

Kinga Chwiałkowska
Specjalista do spraw konstrukcyjnych i rozwoju projektów – Dział Projektowy

kinga.chwiałkowska@zenerisprojekty.pl

Michał Pawlik

Michał Pawlik
Specjalista do spraw hydrotechnicznych - Dział Projektowy

michal.pawlik@zenerisprojekty.pl

Stefan Wyczkowski

Stefan Wyczkowski
Specjalista do spraw konstrukcyjnych - Dział Projektowy

stefan.wyczkowski@zenerisprojekty.pl

Jakub Antosz

Jakub Antosz
Specjalista do spraw fotowoltaiki - Dział Projektowy

jakub.antosz@zenerisprojekty.pl

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Nasi konsultanci wykonają bezpłatny audyt i doradzą optymalne rozwiązania systemu fotowoltaicznego do Twoich potrzeb.

Umów się

Jacek Golak Specjalista do spraw fotowoltaiki
– Dział Sprzedaży
+48 797 513 742

Call Now Button