Oferta

Zabezpieczenia przeciwpowodziowe

Współpracujemy z JaP Jacina – liderem w produkcji urządzeń przeciwpowodziowych. Posiadamy zespół profesjonalistów w zakresie projektowania zabezpieczeń przeciwpowodziowych. Nasze rozwiązania zabezpieczają osiedla mieszkaniowe, duże budynki użyteczności publicznej, ciągi komunikacyjne i tereny zalewowe.

Korzyści z zastosowania naszych rozwiązań przeciwpowodziowych

Wyłączność na dystrybucję w Polsce

Na podstawie umowy o współpracy od połowy 2023 roku jesteśmy jedynym przedstawicielem na polskim rynku czeskiej firmy JaP Jacina, producenta z wieloletnim doświadczeniem urządzeń zabezpieczających przed powodzią. Urządzenia posiadają europejskie certyfikaty i zostały sprawdzone w badaniach laboratoryjnych. Zapewniają skuteczną wieloletnią ochronę przed stratami materialnymi na skutek zalania. Ich zastosowanie pozwala na obniżenie kosztów ubezpieczenia nieruchomości i obiektów przemysłowych.

Od projektu do wykonawstwa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu zabezpieczeń przeciwpowodziowych posiadamy kompetencje zarówno modelowania hydrologicznego, jak również projektowania i montażu urządzeń przeciwpowodziowych. Skorzystanie z naszych usług zapewnia naszym klientom optymalny poziom bezpieczeństwa i ograniczenie kosztów związanych z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym.

Szeroki wachlarz rozwiązań

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi przez nas mobilnymi zabezpieczeniami przeciwpowodziowymi. Są do urządzenia dedykowane do szybkiego wielokrotnego montowania w przypadku klasycznej powodzi, jak również reagowania na zjawiska pogodowe wynikającego ze zmian klimatycznych. Jednocześnie dysponujemy również gamą produktów do zabezpieczenia przed zalaniem infrastruktury krytycznej w budynkach oraz podziemnych parkingów.

Serwisowanie i szkolenia

Nasz zakres usług nie ogranicza się wyłącznie do projektowania i montażu mobilnych urządzeń przeciwpowodziowych. Korzystając z naszych usług klient uzyskuje również wsparcie w zakresie szkolenia pracowników w obsłudze urządzeń oraz ich okresowe przeglądy i serwisowanie. Zapewnimy wieloletnie korzystanie z zakupionego produktu.

Zgłoś się!

Sprawdź nasze systemy przeciwpowodziowe.

Wypełnij krótki formularz kontaktowy. Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie a specjalista techniczny wykona audyt oraz dobierze odpowiednie rozwiązania.

Przygotujemy wycenę i projekt w oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania.

Sprawdź nasze systemy przeciwpowodziowe

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę zabezpieczeń czeskiego producenta Jap Jacina. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę produktów.

System ochrony przed powodzią FLOM

Brama wodoszczelna