Kariera

Pracuj z nami

Obecnie poszukujemy

Koordynator montażu instalacji fotowoltaicznych

umowa o pracę / kontrakt B2B

Projektant / Projektantka – instalacje elektryczne

umowa o pracę / kontrakt B2B

Handlowiec – branża fotowoltaiki oraz pomp ciepła

kontrakt B2B / umowa o pracę

Dołącz do zespołu Zeneris Projekty SA

Działamy od 2007 roku – w tym czasie zrealizowaliśmy już setki projektów. Stawiamy na innowacyjność i nieszablonowość rozwiązań.

W obszarze OZE i fotowoltaiki współpracujemy z najważniejszymi uczestnikami rynku energetycznego, biegle poruszając się w gąszczu przepisów i procedur. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem pod klucz. Dodatkowo rozwijamy swoją działalność w dziedzinach powiązanych z fotowoltaiką, m.in. w obszarze magazynowania energii i pomp ciepła.

W obszarze hydrotechniki pracujemy głównie dla sektora państwowego i samorządów. Zapewniamy inwestorom kompleksową obsługę. Walczymy o retencję, projektujemy obiekty przeciwpowodziowe, ale tez współpracujemy przy projektach wielobranżowych, m.in. kolejowych i drogowych oraz związanych z CPK. W naszych pracach projektowych coraz częściej wykorzystujemy nowoczesne technologie, w tym modelowanie w technologii BIM, co pozwala nam na skuteczną realizację skomplikowanych projektów infrastrukturalnych. We własnym zakresie opracowujemy też np. raporty oddziaływania na środowisko. 

Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej i zagospodarowania terenów zielonych – głównie dla samorządów terytorialnych. Realizujemy projekty kompleksowo, wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych, zarówno w trybie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, jak i wykonywanych indywidualnie lub systemem gospodarczym.

Dzięki temu od lat utrzymujemy konkurencyjność w dynamicznym i wymagającym środowisku branżowym. Dbamy o stały rozwój kompetencji zespołu oraz doskonalenie posiadanych umiejętności.

Praktyki i staże

Praktykantom i stażystom zapewniamy możliwość rozwoju pod okiem doświadczonej kadry i udział w projektach, które mają realny wpływ na rzeczywistość obok nas.
Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów inżynierskich oraz studiów magisterskich z takich kierunków jak Ekoenergetyka, Inżynieria hydrotechniczna, Inżynieria ochrony klimatu czy Inżynieria środowiska, Energetyka przemysłowa i odnawialna.

Ścieżka rozwoju kariery

Stażysta / praktykant – wsparcie działu projektowego OZE/hydrotechnika lub wykonawczego OZE.

Asystent projektanta – pierwszy krok na ścieżce kariery, wdrożenie się w pracę pod okiem doświadczonych mentorów.

Asystent project managera w dziale wykonawczym OZE – bezpośredni udział w realizowanych inwestycjach.

Rozwój kompetencji

Szkolenia: zarówno miękkie, jak i specjalistyczne, dot. np. nowo wprowadzanego oprogramowania.

Możliwość szybkiej ścieżki uzyskania uprawnień projektanta.

Praca w wielobranżowej firmie: energetyka, hydrotechnika, zabezpieczenia przeciwpowodziowe, ochrona środowiska, projekty samorządowe (budynki publiczne, rekreacja, zieleń miejska).