Oferta pracy

Projektant / Projektantka – branża hydrotechniczna/melioracyjna

Rodzaj umowy

umowa o pracę / kontrakt B2B

Od kiedy

od zaraz

Wymiar zatrudnienia

pełny etat

Miejsce zatrudnienia

Poznań / praca zdalna

Zakres obowiązków

  • samodzielne opracowywanie dokumentacji: koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych i operatów wodnoprawnych
  • koordynacja branżowa opracowywanej dokumentacji
  • zapewnienie zgodności dokumentacji z aktualnymi normami i wymaganiami
  • koordynacja procedur formalnoprawnych, kontakt z urzędami, inwestorem i uczestnikami procesu budowlanego

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego projektanta
  • biegła obsługa oprogramowania CAD
  • mile widziana umiejętności obsługi oprogramowania Autocad Civil lub tożsamego
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • chęć rozwijania własnych kwalifikacji i podnoszenia kompetencji zawodowych

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • pracę w multidyscyplinarnym zespole specjalistów
  • udział w opracowywaniu różnorodnych projektów, w tym z pogranicza hydrologii i OZE
  • pracę zdalną lub w biurze firmy w samym sercu starego miasta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

O nas

Zeneris Projekty od ponad 17 lat działa w obszarze hydrotechniki/melioracji, fotowoltaiki, magazynów energii, biogazu, elektrowni wiatrowych i rozwiązań hybrydowych OZE. Mamy w portfolio setki zrealizowanych projektów. Nie boimy się rozwiązań innowacyjnych – jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy instalację łączącą hydrotechnikę z fotowoltaiką.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania. Nasi specjaliści projektują instalacje PV z towarzyszącymi magazynami energii czy pompami ciepła oraz inteligentnymi systemami zarządzania energią w budynkach. Naszymi klientami są małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa oraz samorządy, które poszukują alternatywnych źródeł energii oraz optymalizacji zużycia energii.