Realizacje Zeneris Projekty

Zeneris Projekty to doświadczony i wiarygodny partner, który gwarantuje sukces każdego etapu inwestycji w instalację fotowoltaiczną i hydroenergetyczną.

SAR-POL

Firma SAR-POL działa na rynku od 1991 roku i pochodzi z Poznania.

Spółka zajmuje się sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn budowlanych i drogowych. Obecnie jest autoryzowanym przedstawicielem największych producentów maszyn budowlanych na świecie, tj. firm BOBCAT, AMMANN, ATLAS COPCO, HUSQVARNA Construction, FOGO, TYROLIT i inne. Firma koncentruje się na maszynach budowlanych, drogowych, telekomunikacyjnych i komunalnych. Realizuje także projekty polegające na zapewnieniu awaryjnego źródła energii elektrycznej. Prowadzi sprzedaż, serwis i najem maszyn znanych i renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Piętrowy budynek przedsiębiorstwa o dwuspadowym dachu świetnie nadaje się do założenia paneli fotowoltaicznych. Firma chciała zainwestować w ekologiczne źródło energii, a jednocześnie obniżyć swoje rachunki za prąd.

Co zrobiliśmy?

Przeprowadziliśmy oględziny dachu, pokrytego płytą warstwową. Zdecydowaliśmy się zastosować konstrukcję polskiego producenta Energy5 przeznaczoną do montażu na właśnie takim podłożu. Falownik Huawei HUAWEI SUN2000-20KTL jest mózgiem instalacji składającej się z 60 szt. modułów ASTRONERGY CHSM60M-HC-375(166) o łącznej mocy 22,5 kWp.

Kable solarne 6mm2 o podwyższonych właściwościach niepalnych prowadzone zawsze w korytach kablowych ocynkowanych ogniowo. Dla gwarancji bezpieczeństwa i produkcji bezawaryjnej przez wiele lat.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Nasi konsultanci wykonają bezpłatny audyt i doradzą optymalne rozwiązania systemu fotowoltaicznego do Twoich potrzeb.

Umów się

Kamil Kryszak Specjalista do spraw fotowoltaiki
Dział Sprzedaży
+48 695 925 002

Call Now Button