Realizacje Zeneris Projekty

Zeneris Projekty to doświadczony i wiarygodny partner, który gwarantuje sukces każdego etapu inwestycji w instalację fotowoltaiczną i hydroenergetyczną.

Farma fotowoltaiczna w Słupii Kapitulnej

Farma fotowoltaiczna o mocy zainstalowanej 750 kW

Zakłady przetwórstwa spożywczego to firmy zużywające ogromne ilości energii. Przedsiębiorstwa, które nastawione są na rozwój biznesu coraz częściej inwestują środki w odnawialne źródła energii. Zdają sobie sprawę z korzyści finansowych (znacznie niższe rachunki za prąd) oraz wizerunku ekologicznego i nowoczesnego przedsiębiorstwa. Jedną z takich firm jest Giżewski – Zakład Uboju i Przetwórstwa Indyka w Słupii Kapitulnej, niedużej wsi niedaleko Rawicza. Jest to rodzinna firma, działająca od 1982 roku, obecnie jedna z największych i najbardziej znanych w regionie. Zakład zlokalizowany jest w jednym z najczystszych regionów Polski, co dodatkowo motywuje do ekologicznych rozwiązań. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na rozwiązania korzystne dla planety. Więcej o firmie można znaleźć tutaj.

Firma Giżewski zainwestowała we własną oczyszczalnię ścieków, ekologiczną kotłownię olejową, a w 2020 roku została oddana do użytku farma fotowoltaiczna zaprojektowana i wykonana w całości przez firmę Zeneris Projekty. Instalacja została dokładnie przemyślana i stworzona, aby pokryć zapotrzebowanie własne przedsiębiorstwa wytwórczego i zmaksymalizować oszczędności związane z zakupem energii elektrycznej z sieci.

Głównymi urządzeniami wykorzystanymi w projekcie są moduły fotowoltaiczne Risen Energy, postawionych zostało 2420 sztuk. Dodatkowo wykorzystano falowniki Sungrow oraz system do montażu modułów na gruncie firmy Corab. Korzystamy wyłącznie z produktów sprawdzonych i renomowanych firm. Wykonaliśmy również przyłącze energetyczne oraz przebudowę istniejącej stacji średniego napięcia. Dla klienta przygotowaliśmy całą dokumentację projektową, uzyskaliśmy warunki przyłączeniowe. Przeprowadziliśmy proces odbiorów przez zakład energetyczny i dopuszczenia do użytkowania.

Farma fotowoltaiczna produkuje około 793 MWh, a według analizy inwestycja zwróci się po około 5 latach.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Zeneris Projekty. Profesjonalizm, nieszablonowe indywidualne podejście i pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji to coś, co wyróżnia firmę Zeneris na tle innych. Inwestycja we własną instalację pozwoliła nam pokonać kolejny krok w osiąganiu naszego ekologicznego celu. Chcemy być firmą jak najbardziej przyjazną środowisku. Nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. Specjaliści z firmy Zeneris przygotowali dogłębną analizę inwestycji, przeprowadzili audyt, dzięki któremu realnie policzyli nasze oszczędności na cenach energii, a także wsparli nasz zakład we wszystkich procedurach administracyjnych.Firma Giżewski

Jeśli Twoja firma również zastanawia się nad instalacją fotowoltaiczną – zgłoś się do nas. Nie działamy szablonowo, nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Każdy projekt realizujemy indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta.

Zapisz się na bezpłatny audyt

Pozostałe realizacje Zeneris Projekty

Instalacja fotowoltaiczna dla gospodarstwa agroturystycznego

Instalacja fotowoltaiczna dla gospodarstwa agroturystycznego

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 20 kW dla budynku gospodarczego.

Zobacz >
Instalacja fotowoltaiczna w Dąbrowie

Instalacja fotowoltaiczna w Dąbrowie

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego o mocy 8,5 kW w Dąbrowie.

Zobacz >
Instalacja dachowa Tepro S.A.

Instalacja dachowa Tepro S.A.

Instalacja dachowa o mocy 50 kW na dachu zakładu techniki próżniowej Tepro S.A. w Koszalinie. W planie rozbudowa instalacji do mocy 500 kW.

Zobacz >

Klienci i partnerzy Zeneris

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Nasi konsultanci wykonają bezpłatny audyt i doradzą optymalne rozwiązania systemu fotowoltaicznego do Twoich potrzeb.

Umów się

Jacek Golak Specjalista do spraw fotowoltaiki
– Dział Sprzedaży
+48 797 513 742

Call Now Button