Realizacje Zeneris Projekty

Zeneris Projekty to doświadczony i wiarygodny partner, który gwarantuje sukces każdego etapu inwestycji w instalację fotowoltaiczną i hydroenergetyczną.

Farma fotowoltaiczna w Słupii Kapitulnej

Farma fotowoltaiczna o mocy zainstalowanej prawie 1 MWp

Zakłady przetwórstwa spożywczego to firmy zużywające ogromne ilości energii. Przedsiębiorstwa, które nastawione są na rozwój biznesu coraz częściej inwestują środki w odnawialne źródła energii. Zdają sobie sprawę z korzyści finansowych (znacznie niższe rachunki za prąd) oraz kierunku rozwoju w stronę ekologii i nowoczesnego przedsiębiorstwa. Jedną z takich firm jest Giżewski – Zakład Uboju i Przetwórstwa Indyka w Słupii Kapitulnej, niedużej wsi niedaleko Rawicza. Jest to rodzinna firma, działająca od 1982 roku, obecnie jedna z największych i najbardziej znanych w regionie. Zakład zlokalizowany jest w jednym z najczystszych regionów Polski, co dodatkowo motywuje do ekologicznych rozwiązań. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na rozwiązania korzystne dla planety. Więcej o firmie można znaleźć tutaj.

Firma Giżewski zainwestowała we własną oczyszczalnię ścieków, ekologiczną kotłownię olejową, a w 2020 roku została oddana do użytku farma fotowoltaiczna zaprojektowana i wykonana w całości przez firmę Zeneris Projekty. Instalacja została dokładnie przemyślana i stworzona, aby pokryć zapotrzebowanie własne przedsiębiorstwa wytwórczego i zmaksymalizować oszczędności związane z zakupem energii elektrycznej z sieci.

Głównymi urządzeniami wykorzystanymi w projekcie są moduły fotowoltaiczne Risen Energy, postawionych zostało 2420 sztuk. Korzystamy wyłącznie z produktów sprawdzonych i renomowanych firm, w tym projekcie wykorzystaliśmy produkty Sungrow oraz Corab. Wykonaliśmy również przyłącze energetyczne oraz przebudowę istniejącej stacji średniego napięcia. Dla klienta przygotowaliśmy całą dokumentację projektową, uzyskaliśmy warunki przyłączeniowe. Przeprowadziliśmy proces odbiorów przez zakład energetyczny i dopuszczenia do użytkowania.

Farma fotowoltaiczna produkuje około 800 MWh, a według analizy inwestycja zwróci się po około 5 latach. Jako wykonawca zajęliśmy się wszystkim – od audytu i analizy, poprzez optymalny projekt, aż po fachowe wykonawstwo i wszelką niezbędną dokumentację.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Zeneris Projekty. Profesjonalizm, nieszablonowe indywidualne podejście i pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji to coś, co wyróżnia firmę Zeneris na tle innych. Inwestycja we własną instalację pozwoliła nam pokonać kolejny krok w osiąganiu naszego ekologicznego celu. Chcemy być firmą jak najbardziej przyjazną środowisku. Nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. Specjaliści z firmy Zeneris przygotowali dogłębną analizę inwestycji, przeprowadzili audyt, dzięki któremu realnie policzyli nasze oszczędności na cenach energii, a także wsparli nasz zakład we wszystkich procedurach administracyjnych.Firma Giżewski

Jeśli Twoja firma również zastanawia się nad instalacją fotowoltaiczną – zgłoś się do nas. Nie działamy szablonowo, nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Każdy projekt realizujemy indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta.

Zapisz się na bezpłatny audyt

 

 

Pozostałe realizacje Zeneris Projekty

Zbiornik Smardzów

Zbiornik Smardzów

Projekt obejmujący budowę zbiornika retencyjnego w gminie Siechnice.

Zobacz >
Potok Babica

Potok Babica

Projekt przebudowy potoku Babica

Zobacz >
SAR-POL

SAR-POL

Istalacja dachowa dla SAR-POL o mocy 22,5kWp

Zobacz >

Klienci i partnerzy Zeneris

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Nasi konsultanci wykonają bezpłatny audyt i doradzą optymalne rozwiązania systemu fotowoltaicznego do Twoich potrzeb.

Umów się

Kamil Kryszak Specjalista do spraw fotowoltaiki
Dział Sprzedaży
+48 695 925 002

Call Now Button