Oferta pracy

Koordynator montażu instalacji fotowoltaicznych

Rodzaj umowy

umowa o pracę / kontrakt B2B

Od kiedy

od zaraz

Wymiar zatrudnienia

pełny etat

Miejsce zatrudnienia

Zakres obowiązków

  • koordynacja przebiegu procesu budowlanego
  • nadzór nad pracami montażowymi
  • przygotowywanie kosztorysów i zestawień zakupowych
  • audyt obiektu budowlanego
  • wykonywanie zamówień na dostawy elementów instalacji
  • wsparcie techniczne zespołów terenowych i instalatorskich
  • obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu fotowoltaiki oraz elektryki ogólnej
  • znajomość procesu budowlanego
  • obsługa programu PV SOL
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP
  • umiejętności wykonywania prac serwisowych
  • chęć rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

Co oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę zespołową przy ciekawych projektach
  • rozwój w przyszłościowej branży
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

O nas

Zeneris Projekty od ponad 17 lat działa w obszarze hydrotechniki/melioracji, fotowoltaiki, magazynów energii, biogazu, elektrowni wiatrowych i rozwiązań hybrydowych OZE. Mamy w portfolio setki zrealizowanych projektów. Nie boimy się rozwiązań innowacyjnych – jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy instalację łączącą hydrotechnikę z fotowoltaiką.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania. Nasi specjaliści projektują instalacje PV z towarzyszącymi magazynami energii czy pompami ciepła oraz inteligentnymi systemami zarządzania energią w budynkach. Naszymi klientami są małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa oraz samorządy, które poszukują alternatywnych źródeł energii oraz optymalizacji zużycia energii.