Technologia

Współpracujemy z producentami renomowanych marek z dziedziny fotowoltaiki. Dzięki zastosowaniu produktów najwyższej jakości oraz dostosowaniu instalacji do potrzeb klienta oferujemy optymalny produkt w atrakcyjnej cenie.  Naszym strategicznym partnerem jest firma  CORAB SP. z o.o.

Znalezione obrazy dla zapytania: Corab logo
 • Moduły wykonane z ogniw krzemowych najwyższej jakości
 • Wysoka sprawność – mniejsze zużycie powierzchni pod instalację
 • 25 lat liniowej gwarancji mocy – gwarancja jakości
 • Dodatnia tolerancja mocy – podana moc nominalna jest najniższa z możliwych a osiągana może być większa nawet o 5%!
 • 12 lat gwarancji na produkt
 • Najwyższy poziom wydajności
 • Optymalny zysk
 • Bezpieczeństwo inwestycji dzięki zastosowaniu produktów wiarygodnych producentów

Projektowanie

Wykorzystujemy oprogramowanie na licencji licencji wiodących firm w tej branży. Wykorzystujemy również specjalistyczne oprogramowanie do wykonywania projektów technicznych i budowlanych, rozwiązując problemy konstrukcyjne, związane z montażem instalacji na budynkach i halach.

Znalezione obrazy dla zapytania: PVsol logo

Produkty

Korzystamy z sprawdzonych modułów fotowoltaicznych takich producentów jak: Q cells, Risen, Longi Solar, LG i innych w technologii paneli monokrystalicznych i polikrystalicznych. Moduły monokrystaliczne mają nieco wyższą sprawność, stosujemy w przypadku ograniczonej dostępnej powierzchni pod instalację jest ograniczona. Obecnie stosujemy najczęściej panele monokrystaliczne.

Zalety paneli monokrystalicznych:

 • Najwyższa wydajność
 • Mniejsza powierzchnia
 • Trwałość
 • Lepsza wydajność przy słabszym nasłonecznieniu niż panele polikrystaliczne
 • Wyższa odporność na wysokie temperatury

Inwentery

Należy zawsze indywidualnie rozważyć dobrać falownik do instalacji. W przypadku małej instalacji możliwy jest dobór urządzenia jednofazowego. Na rynku znajduje się wiele rodzajów falowników. Wśród nich są przeznaczone do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, modułowe, sieciowe bądź wyspowe. Najlepsze urządzenia pracują z sprawnością 97% – 98%. Urządzenia różnią się również oferowanym przez producentów bezpłatnym okresem gwarancji. Nasza firma, która oferuje kompleksową usługę dopasowania instalacji fotowoltaicznej dla domu, zadba o optymalne urządzenie dostosowane do państwa instalacji. Analizujemy również dobór falowników mając na uwadze planowaną w przyszłości rozbudowę instalacji PV. Falowniki pozwalają na zdalny dostęp do monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznej przy pomocy odpowiedniej aplikacji. Dzięki temu można kontrolować swoją  elektrownię fotowoltaiczną i otrzymać informację o bieżącej produkcji. Oferujemy urządzenia różnych producentów ( SolarEgde, Fronius, Huawei, Sofar, Sungrow) i inne.

Systemy montażowe

Korzystamy z systemów montażowych naszego partnera – firmy Corab. To lider na polskim rynku kompletnych systemów montażowych dedykowanych do fotowoltaiki. Możemy zastosować różne systemy dachowe dedykowane zarówno z uwagi na rodzaj dachu, jak i jego pokrycie. Systemy naziemne na gruncie do zastosowania domowego jak i dużych farm fotowoltaicznych. W ofercie możemy również zaoferować wiaty samochodowe i rowerowe. Innowacyjne rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i wytrzymałość konstrukcji oraz szybki montaż. Klienci otrzymują gwarancję na certyfikowany kompletny system montażowy wykonany z specjalnego materiału opracowanego do technologii PV.

Produkcja

Fotowoltaika to źródło taniej energii dla firmy, jak również dla twojego domu. Uważamy, że jest to  energia przyszłości. Wydajność paneli fotowoltaicznych stale rośnie. Koszt nakładów inwestycyjnych może już zwrócić się po 6 latach. W wielu lokalizacjach można wytworzyć ilość energii zaspokajającą  całoroczne zużycie. Energię można wytwarzać na dachach, wolnostojących na gruncie oraz wiatach samochodowych i rowerowych. Przykładowe dane produkcyjne z naszych projektów.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co doceniają nasi klienci.

Średnia produkcja z naszych projektów