Referencje

Działamy na terenie całego kraju. Wykonaliśmy projekty dla wielu klientów samorządowych i firm prywatnych oraz spółek Skarbu Państwa.
Nasza firma zajmuje się przygotowaniem, projektowaniem i prowadzeniem projektów w technologii OZE. Oprócz tego wykonujemy dokumentacje projektowe w dziedzinie budownictwa wodnego, gospodarki wodnej, projekty z zakresu rekreacji i turystki, projekty parkowe, budynki użyteczności publicznej, w formule zaprojektuj i uzyskaj wszystkie uzgodnienia i decyzje administracyjne z ostatecznym pozwoleniem na budowę. Znacząca część wykonanych przez nas projektów została zrealizowana w całości lub częściowo.

Wykonujemy usługi dla samorządów, spółek Skarbu Państwa, administracji rządowej, klientów korporacyjnych i prywatnych. Pracowaliśmy między innymi dla TAURON Ciepło S.A., Energa Wytwarzanie S.A., PGE Energia Odnawialna S.A., Miasto Poznań, Miasto Wrocław, Miasto Szczecin, Miasto Gdańsk, Miasto Olsztyn, Miasto Toruń, Miasto Białystok, Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie, WZMIUW w Lublinie, WZMIUW w Białymstoku, WZMIUW w Poznaniu, WZMIUW w Rzeszowie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej  w Wrocławiu, RZWG w Warszawie, RZGW w Poznaniu, Państwowe Gospodarstwo Wodne w Warszawie, PGW RZGW w Krakowie i wielu innych. W okresie naszej działalności od 2017 roku zostało zrealizowanych przez naszą firmę prawie 200 projektów.

W ramach działalności w zakresie odnawialnych źródeł energii na podstawie naszych projektów m.in. zostały zbudowana elektrownia wodna na rzece Odra w Kędzierzynie Koźlu o mocy 1 MW oraz pierwsza w Polsce elektrownia hybrydowa w Siemiatyczach dla tamtejszego przedsiębiorstwa komunalnego. Na jazie zaprojektowano elektrownie wodną w technologii Archimedesa o mocy 12 KW oraz 800 metrów od tego obiektu elektrownię fotowoltaiczną o mocy 28 KW zlokalizowaną przy stacji uzdatniania wody. Całość została podłączona do systemu energetycznego w budynku stacji. Elektrownia działa bezawaryjnie od 2017 roku.  Od 4 lat zajmujemy się projektowaniem i przygotowywaniem inwestycji fotowoltaicznych, od ubiegłego roku również w formule zaprojektuj i wybuduj. Wykonywaliśmy projekty fotowoltaiczne m.in. dla Portu Lotniczego Ławica w Poznaniu, WZMiUW w Lublinie, Volkswagen Września, Volkswagen Swarzędz, Ikano – Grupa IKEA i innych klientów prywatnych. Projekty o mocach od 1,9 KW do 2 MW mocy instalowanej. Aktualnie kończymy montaże instalacji o mocy 50 KW w Krajence dla firmy IKANO oraz w Volkswagenie w Wrześni o mocy 24 KW. Najbliższa pracująca instalacja o mocy 40 KW znajduje się na dachu hali produkcyjnej IKANO w Rogoźnie.  W załączeniu przesyłam kilka zdjęć z naszych realizacji – Krosnowice – 1,9 KW pracujące z pompami ciepła, Siemiatycze – woj. Podlaskie hybryda, Rogoźno – IKANO.
Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu projektów OZE, każdy traktujemy indywidualnie i optymalizujemy pod kątem potrzeb/specyfiki działalności klienta. W firmie mamy również własną pracownię konstrukcyjną, której projektanci analizują konstrukcje dachowe pod kątem możliwości bezpiecznego zamontowania PV. Wykonujemy również w tym zakresie inwentaryzacje i adaptacje dachów. Projektujemy indywidulane systemy montażowe, jeżeli zachodzi taka konieczność.